Pedersen, Hugo Vilfred(1870-1959)
Kystby
Olje på lerret
48x69
Signert nede t.v.: Hugo V P
Dansk kunstner.
Vurdering
NOK 3 000
Olje på lerret
48x69
Signert nede t.v.: Hugo V P
Dansk kunstner.
Vurdering
NOK 3 000