Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Pedersen, Hugo Vilfred (1870-1959)
Kystby

Olje på lerret
48x69
Signert nede t.v.: Hugo V P

Dansk kunstner.

Vurdering
NOK 3 000