Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

From, Einar (1872-1972)
Seilbåt

Olje på lerret, oppklebet på plate
40x50
Signert nede t.h.: Einar From

Vurdering
NOK 1 000