Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
From, Einar(1872-1972)
Seilbåt

Olje på lerret, oppklebet på plate
40x50
Signert nede t.h.: Einar From

Vurdering
NOK 1 000

Tilslag NOK 500