Gauguin, Paul René(1911-1976)
Fromme gudstilbedere 1947
Tresnitt, lysmål
41x53
Signert og datert nede t.h.: Paul Gauguin 1947
Nummerert nede t.v.: Nr 18/25. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Tilslag NOK 2 000