Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Gauguin, Paul René (1911-1976)
Fromme gudstilbedere 1947

Tresnitt, lysmål
41x53
Signert og datert nede t.h.: Paul Gauguin 1947

Nummerert nede t.v.: Nr 18/25. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering