Kihle, Harald(1905-1997)
Havnehagen
Litografi, lysmål
45x58
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Påtegnet nede t.h.: Lito. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 8 000
Litografi, lysmål
45x58
Vurdering
NOK 8 000