Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Havnehagen

Litografi, lysmål
45x58
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet nede t.h.: Lito. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 8 000