Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Stigesteinen 1981

Fargelitografi, lysmål
33x42
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -81

Nummerert nede t.v.: 181/200. Fra Nordby Gård utenfor Sandefjord.

Vurdering
NOK 5 000