Finne, Ferdinand(1910-1999)
Hester 1980
Litografi med håndkolorering, lysmål
34x31
Signert og datert oppe t.v.: Ferdinand Finne 1980
Påtegnet oppe t.v.: Fra en metope på Akropolis. Påtegnet på baksiden: Erindring om Antikkens Hellas - og et solskinnsmøte i Drøbak! juli 81FF
Vurdering