Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Fuchs, Th.
Fjordlandskap 1906

Olje på lerret
55x80
Signert og datert nede t.v.: Th. Fuchs Düsseldorf 1906

Vurdering

Tilslag NOK 15 000