Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Gundersen, Helene (1858-1934)
Interiør fra prestegården i Vågå

Olje på lerret
78x98
Signert nede t.v.: Helene Gundersen

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000