Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Tannæs, Marie (1854-1939)
Fra Vøyenvollen

Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 33 000