Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Gutt med bamse 1916

Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.h.: Eilif P 1916

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000