Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Hansteen, Nils (1855-1912)
Nordmarka 1884

Olje på lerret
25x48
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1884

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 20 000