Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Frich, Joachim (1810-1858)
Skogslandskap med jeger 1850

Olje på lerret
43x43
Signert og datert nede t.h.: Frich 1850.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 56 000