Baade, Knud(1808-1879)
Fiskers hus i måneskinn 1855
Olje på lerret
73x80
Signert og datert nede t.h.: K Baade 1855
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
73x80
Vurdering