Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Baade, Knud (1808-1879)
Fiskers hus i måneskinn 1855

Olje på lerret
73x80
Signert og datert nede t.h.: K Baade 1855

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000