Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Revold, Axel (1887-1962)
Sommernatt på fjellet

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: A Revold

Påtegnet på baksiden: Nat på fjellet.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000