Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Løvberg, Alf (1899-1986)
Kvinneakt 1952

Olje på lerret
109x84
Signert og datert nede t.h.: Alf Løvberg 52

Signert og datert på baksiden av lerretet: Alf Løvberg-52-

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 15 000