Løvberg, Alf(1899-1986)
Kvinneakt 1952
Olje på lerret
109x84
Signert og datert nede t.h.: Alf Løvberg 52
Signert og datert på baksiden av lerretet: Alf Løvberg-52-
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
109x84
Vurdering
NOK 20 000