Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Løvberg, Alf(1899-1986)
Kvinneakt 1952

Olje på lerret
109x84
Signert og datert nede t.h.: Alf Løvberg 52

Signert og datert på baksiden av lerretet: Alf Løvberg-52-

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000