Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Gutt på skogssti

Olje på lerret
62x86
Signert nede t.v.: Herman W. Anker.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 16 000–18 000

Tilslag NOK 18 500