Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Gutt på skogssti
Olje på lerret
62x86
Signert nede t.v.: Herman W. Anker.
Vurdering
NOK 16 000–18 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 18 500
Olje på lerret
62x86
Vurdering
NOK 16 000–18 000