Askevold, Anders(1834-1900)
Hjem fra seteren 1869
Olje på lerret
62x95
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1869.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
62x95
Vurdering
NOK 120 000–150 000