Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Hjem fra seteren 1869

Olje på lerret
62x95
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1869.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 120 000