Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Dronningen, Bygdøy
Olje på lerret
66x90
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Motivet er sett fra Drammensveien med et utall seilbåter i Frognerkilen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 115 000