Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Dronningen, Bygdøy

Olje på lerret
66x90
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Motivet er sett fra Drammensveien med et utall seilbåter i Frognerkilen.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 115 000