Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Furuer 1915

Olje på lerret
119x115
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 80.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00