Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Furuer 1915

Olje på lerret
119x115
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 80.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering