Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Ross, Christian Meyer (1843-1904)
Folkeliv ved vannpost, Sora 1884

Olje på lerret
81x58
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.v.: CM Ross. Sora 1884.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000