Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
St. Maclou Rouen 1889

Olje på lerret
62x42
Signert og datert nede t.h.: Vinc St Lerche 89

Påtegnet med tittel på baksiden, på lapp på blindrammen. Kirken St. Maclou er en av de gotiske kirkene i Rouen, bygget mellom 1436 og 1521 .

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000