Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Uchermann, Karl (1855-1940)
Mops, høne og spurv 1894

Olje på lerret
74x113
Signert og datert nede t.h.: Karl Uchermann. -94-

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000 med forbehold