Uchermann, Karl(1855-1940)
Mops, høne og spurv 1894
Olje på lerret
74x113
Signert og datert nede t.h.: Karl Uchermann. -94-
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000 med forbehold
Olje på lerret
74x113
Vurdering