Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Uchermann, Karl (1855-1940)
Portrett av to jakthunder

Olje på lerret
169x112
Signert nede t.h.: Karl Uchermann

Angivelig fra Skarpsno.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000