Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Båtbaug i sollys

Olje på lerret, oppklebet på plate
14x24
Usignert.

Påtegnet med verifisering av Nasjonalgalleriet fra 1947 av O. Dørje-Haug på baksiden av platen, samt påtegnet nr. VII.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 33 000