Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Seilbåt

Olje på lerret, oppklebet på plate
28x21
Signert nede t.h.: F. T.

Påtegnet med verifisering av Nasjonalgalleriet fra 1947 av O. Dørje-Haug på baksiden av platen, samt påtegnet nr. VI.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 46 000