Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Klipper

Olje på papir, oppklebet på plate
19x25
Usignert

Påtegnet noe utydelig nede t.v.: Mandals...Juni 11.? Påtegnet med verifisering av Nasjonalgalleriet fra 1947 av O. Dørje-Haug på baksiden av platen, samt påtegnet nr. VIII.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering