Krohg, Christian(1852-1925)
Enken
Olje på lerret
55x42
Signert nede t.v.: C Krohg
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
55x42
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering