Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Enken

Olje på lerret
55x42
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000