Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Utsyn mot Ask Gods ved Tyrifjorden 1893

Akvarell, lysmål
32x47
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HF Gude Ask. Sept. 1893

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000