Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Frich, Joachim (1810-1858)
Rytter på sti i fjellandskap 1839

Olje på lerret
29x38
Signert og datert nede t.h.: Frich 1839.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000