Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Håpet 1941

Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Ekeland 41

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 140 000