Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Håpet 1941

Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Ekeland 41

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 140 000