Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Gjenreisning 1943

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Ekeland 43.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 140 000