Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Nesch, Rolf (1893-1975)
Fisk 1971

Metalltrykk, lysmål
48x62
Signert nede t.h.: Rolf Nesch. Datert nede på midten: 2 mai 1971

Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Fra fiskeserien.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 35 000–40 000