Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Hestemarken

Litografi, lysmål
29x39
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -83

Påtegnet nede t.h.: Lito - prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering