Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Dugurd

Olje på lerret
46x54
Signert nede t.h.: H Kihle

Påtegnet med tittel samt: Hakadal 51, og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000 med forbehold