Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Lund, Henrik (1879-1935)
Piknik

Olje på lerret
36x48
Signert nede t.v.: Henrik Lund

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 220 000