Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Wold, Roar (1926-2001)

Olje på lerret
81x55
Signert nede t.v.: Roar Wold

Signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering