Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Nord-Norge

Olje på lerret
54x70
Signert nede t.h.: Th. Holmboe

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 13 500