Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kystlandskap 1916

Olje på lerret
51x53
Signert og datert nede t.h.: R Th. 16

Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 54.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 39 000