Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Johannessen, Jens (1934-)
Blomster i vase

Olje på lerret, oppklebet på plate
82x46
Signert nede t.v.: JJ

Påtegnet på baksiden av platen: Habas, France JJ OPLx3.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 150 000