Johannessen, Jens(1934-)
Blomster i vase
Olje på lerret, oppklebet på plate
82x46
Signert nede t.v.: JJ
Påtegnet på baksiden av platen: Habas, France JJ OPLx3.
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 150 000
82x46
Signert nede t.v.: JJ
Vurdering
NOK 200 000