Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Nedlagt gruve

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet med tittel, datert 1970 og signert: K.F., på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering