Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne ved vindu
Olje på plate
50x42
Signert nede t.h.: J Rian
Signert og påtegnet på baksiden av platen: Skisse fra ca 1934 - 1935.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 40 000