Bolling, Svein(1948-)
Flaske og glass
Pastell og olje på papir, oppklebet på plate
37x30
Signert nede på midten.: Bolling
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 8 500
37x30
Vurdering