Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Bolling, Svein(1948-)
Flaske og glass

Pastell og olje på papir, oppklebet på plate
37x30
Signert nede på midten.: Bolling

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 8 500