Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1966

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 500