Komposisjon 1966
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 16 500
Olje på lerret
38x46
Vurdering