Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med blomst
Litografi, lysmål
65x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 50/290. Fra 1981.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 13 500
Litografi, lysmål
65x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering