Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med blomst

Litografi, lysmål
65x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 50/290. Fra 1981.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500