Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med blomst

Litografi, lysmål
65x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 50/290. Fra 1981.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 13 500