Fjell, Kai(1907-1989)
Vinternatt
Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 165/290. Fra 1982.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 14 500
Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 15 000