Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Vinternatt

Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 165/290. Fra 1982.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 14 500