Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Vinternatt

Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 165/290. Fra 1982.

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 14 500