Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Sittende kvinne i hagetrapp

Olje på lerret
56x61
Signert nede t.h.: A. Kavli

Vurdering
NOK 200 000–250 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 215 000