Lönnberg, William(1887-1949)
Hus i have
Olje på lerret
50x42
Signert nede t.h.: W Lönnberg
Finsk kunstner.
Vurdering
NOK 15 000–25 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Olje på lerret
50x42
Signert nede t.h.: W Lönnberg
Finsk kunstner.
Vurdering
NOK 15 000–25 000