Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Lönnberg, William (1887-1949)
Hus i have

Olje på lerret
50x42
Signert nede t.h.: W Lönnberg

Finsk kunstner.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 15 000–25 000