Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Lönnberg, William(1887-1949)
Hus i have

Olje på lerret
50x42
Signert nede t.h.: W Lönnberg

Finsk kunstner.

Vurdering
NOK 15 000–25 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00