Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kramboden

Pastell på papir, lysmål
48x63
Signert nede t.v.: Kai Fjell

Påtegnet med tittel og datert 1961 på baksiden.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000