Fjell, Kai(1907-1989)
Kramboden
Pastell på papir, lysmål
48x63
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Påtegnet med tittel og datert 1961 på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 26 000
Pastell på papir, lysmål
48x63
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Vurdering