Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Vemren, Hilde(1953-)
Odi et Amo 1986

Olje på lerret og collage
170x110
Signert og datert nede t.v.: H. Vemren -86.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Statens kunstutstilling, Oslo 1986, kat.nr. 73.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000