Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vemren, Hilde (1953-)
Odi et Amo 1986

Olje på lerret og collage
170x110
Signert og datert nede t.v.: H. Vemren -86.

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Statens kunstutstilling, Oslo 1986, kat.nr. 73.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering