Vemren, Hilde(1953-)
Odi et Amo 1986
Olje på lerret og collage
170x110
Signert og datert nede t.v.: H. Vemren -86.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Statens kunstutstilling, Oslo 1986, kat.nr. 73.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000