Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tveter, Kåre (1922-2012)
Junikveld

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: K Tveter

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500